laupäev, 30. juuli 2016

Eesti MV 10 000m 2016

STAADIONIHOOAEG LÕPETATUD ELU ÜHE RASKEMA JOOKSUGA!
Kui seda nädalat alustasin Tallinnas Kadrioru staadionil 3000m distantsi läbimisega, siis täna oli vaja joosta 25 staadioniringi ehk 10 000m. Esialgselt pidi stardis olema 25 meest, kuid Viljandisse oli jõudnud vaid 18. Lõpujoone ületas siiski ainult 14 meest. Võrreldes eelmise aastaga oli Eesti MV arvestuses mehi praktiliselt poole vähem. Eelmisel aastal lõpetas Eesti MV 10 000m jooksu 27 meest, kuid täna ainult 14. Isiklikult lõpetasin tänase jooksu 13. kohaga ning aeg 37.10,99. Jooksuga ei saa absoluutselt rahul olla, aga samas praegu rohkem midagi välja kangutada ei õnnestunud. Juba esimeste ringidega oli tunda seda palavust ning pisikest väsimust. Võib julgelt öelda, et viimased 8km sai juba põhimõtteliselt tempojooksuna lasta. Tuleb kiirelt taastuda sellest ning otsida juba positiivsemaid hetki tulevikust. Kuid tuleb tunnistada, et eks ole ikka väga kõvasti viimasel ajal võisteldud kah, mis ei ole lasknud trennile keskenduda. Nüüd saab ilmselt pisut kergemalt hingata, sest kõigi eelduste kohaselt järgmine võistlus 20.08 Tartu Suvejooks 10km. Lõpetuseks õnnitlused tänastele võitjatele Keio Kitsele ja Lily Luigele!! ;)
Eesti MV 10 000m 2016 13. koht - 37.10,99.