neljapäev, 11. veebruar 2016

1000m uus rekord

Nonii täna sai siis Lasnamäe Kergejõustiku hallis Tallina MV tehtud hooaja 4 start mis kujunes positiivseks  Ning teist korda see hooaeg olin 1000m jooksu stardis. Tänane soojendus just paljulubav polnud , selline harju keskmine tunne aga mõned kiirendused ja aktiivne liigutamine viis juba keha täitsa mõnusaks Tulin siis täna plaaniga joosta 2.40-2.45 , vorm on suht koht okei ning olin optimistlik  Jooksin siis esimeses jooksus mille lõpetasin napi teise kohaga ja ajaks mulle täna uut isiklikku rekordit terendav 2.43.93 eelmist rekordit sai kärbitud pea 4 sekundiga mille oli jooksnud 14.01 Pärnus 2.47.20.
Kokkuvõtteks võib täitsa rahule jääda jooksuga ja sammuda siis Juunioride EMV kus stardin 20.02 800m jooksus ning 21.02 3000m jooksus. Senikaua aga edu kõigile oma tegemistes.